10. 4. 2019 Škola v přírodě SVOR - 2. a 3. den

Přestože se výrazně ochladilo, stále svítí sluníčko a dobrou náladu jsme si uchovali.

Dopoledne se věnujeme učení a psaní dopisů a pohledů rodičům, odpoledne s naším vedoucím Bobem plníme jednotlivé úkoly a aktivity, které jsou v rámci celotáborové hry.

V úterý nás čekala druhá etapa hry - "O loupeživých opicích".

Ve středu třetí etapa " O masožravých Škrtitrsech"  a ve čtvrtek " O Amazonkách a královně Morgianě".

Kromě sportovních aktivit a kvízů se postupně jednotlivé týmy vystřídají u horolezecké stěny, koloběžek a autíček, kimballu a řady dalších.

Po sportovním odpoledni děti vždy večer čeká ještě společenský program pro celý tábor.

Dnes, třetí den, děti v rámci večera "Star Line hledá talent" předvádějí své taneční, pěvecké a sportovní dovednosti.