4.5. iQFABLAB - Výroba deskových her

Ve středu jsme strávili celé dopoledne v laboratořích/dílnách iQlandie a velice nás to bavilo - tvořili jsme společenské hry.

Nejprve jsme se rozdělili do menších pracovních skupin a navrhli si obal krabice, do které jsme si všechny hry nakonec uložili. Z rozmanité nabídky her jsme si vybrali 4 a šli jsme "na věc". Pracovali jsme se dřevem. Řezali, pilovali, brousili, lepili...... .

Do školy jsme si odnesli plnou krabici hraček a her ze dřeva, které jsme sami vyrobili.

Určitě tuto část IQLANDIE ještě navštívíme, pokud budeme mít příležitost.