21.6. Školní výlet - Dolánky u Turnova, Malá Skála

V uterý 21.6. jsme se vydali vlakem do Dolánek u Turnova, kde jsme navštívili Dlaskův statek - historický roubený statek, kde jsme se dozvěděli, jak se kdysi žilo v Pojizeří. Odtud jsme se vydali po červené směrem na Malou Skálou. Cestou jsme se také zastavili na vyhlídce do údolí řeky Jizery a na Trosky, prošli jsme skalním městečkem Drábovnou a pamalu sestoupali k řece Jizeře na Malé Skále, odkud jsme se vydali zpět vlakem do Liberce. Počasí nám přálo a výlet se nám všem moc líbil!