Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

2. 10. Dopravní výchova - dopravní hřiště

Ve středu 2. 10. jsme poprvé (ještě nás čekají 4 návštěvy) navštívili dopravní hřiště. Děti se v první části návštěvy seznámily s povinnou výbavou cyklisty a s některými nejdůležitějšími značkami a pravidly silničního provozu. Ve druhé části jsme se všichni přesunuli na tréninkové hřiště, kde si děti vyzkoušely jízdu na kole. Myslím, že do května máme co trénovat!!!

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.