Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

15.12. Výstava k filmu "Myši patří do nebe"

Ve středu 15.12. jsme se společně vydali na výstavu k animovanému filmu Myši patří do nebe, který jsme viděli nedávno v kině. Seznámili jsme se tu s tím, jak celá pohádka vznikala, kolik času a práce se ji muselo věnovat a mohli jsme si jednotlivé kulisy z filmu prohlédnout a prozkoumat podrobně. Všichni jsme byli výstavou nadšeni a moc se nám líbilo, že jsme mohli nahlédnout i do zákulisí výroby animovaného filmu. Po cestě zpět do školy jsme se zastavili i před libereckou radnicí, abych si prohlédli ozdobený stromeček a vystavený pohyblivý betlém.