Divizna- Ptačí svět

Seznámení se s příčinami ztráty přirozeného prostředí ptáků v Asii a v Evropě. Nalézání možností, jak přizpůsobit naše bezprostřední okolí pro život ptáků. Na chvíli se staneme přírodovědci pozorujícími život ptáků pralesa, ale i našeho bezprostředního okolí. Proč ptáci v pralese ubývají? Co komplikuje život ptákům v naší krajině? Co můžeme udělat proto, aby naše zahrady byly plné zpěvu a štěbetání? Těšit se můžete na návštěvu tropického pavilonu zoologické zahrady, pozorování dalekohledy a práci ve skupině.