Abeceda peněz

Dne 8. 2. 2022 jsme absolvovali úvodní hodinu projektu České spořitelny  s názvem Abeceda peněz. V tomto projektu děti nahlédnou do světa finanční gramotnosti a hravou formou se senámí s vedením osobních i firemních financí.

Dne 11. 4. jsme dostali půjčku na nákup materiálu a můžeme se pustit do výroby. Založili jsme firmu Barvirna,cz, zvolili jsme vedení, účetního a pustili jsme se do tvorby.

Potřebná je i propagace. Rozdělili jsme si úkoly a po dvojicích jsme navštívili všechny třídy školy a seznámili žáky i učitele s naším projektem.