Festival dětského čtenářství

V rámci Festivalu dětského čtenářství, který probíhá tento týden v Liberci na několika místech, jsme se zúčastnili doprovodného programu v galerii. Trhací metodou jsme vyráběli knížku veršů.

Hlavní program byl v Krajské vědecké knihovně. Zde byli i nakladatelé se svou produkcí, knihkupce a nakladatelství Albatros zastupuje pan Fryč.

Na stánku Sdružení pro veletrhy dětské knihy probíhala anketa o drobné ceny. Kdo vymyslel na anketní lístek krátký verš, obdržel malou odměnu a časopis.