DOPRAVA - SKUPINOVÁ PRÁCE V CENTRECH AKTIVIT

Dnes jsme se rozdělili do čtyř skupinek a v nich jsme společně celý den pracovali na stanovištích. Ve skupince jsme si mohli pomáhat a tichým hlasem se radit o úkolech. Prošli jsme za den celkem čtyři centra aktivit - Čtení, Psaní, Matematika a Objevy.  Vše spojovalo téma DOPRAVA. Po splnění všech úkolů jsme hodnotili, jak jsme zvládli spolupracovat, mluvit tiše a pomáhat si. Mnoho z druháčků si na závěr od spolužáků vyslechlo ocenění za pomoc a za snahu zvládnout úkol a být potichu.  Naopak někteří žáci zase dostali doporučení od spolužáků a nyní vědí, v čem mají příště přidat a jak lépe pracovat.  Každého také bavil jiný úkol. Většina dětí ráda lepila dopravní prostředky a třídila značky. Někoho zase zaujaly úkoly ze čtení.