Vánoční centra aktivit

Dnes jsme si užili netradiční výuku. Prvňáčci byli rozděleni do 5 skupinek. Každá měla svého kapitána, zapisovatele a hlídače času i hluku. Během dvou vyučovacích hodin jsme se zvládli vystřídat ve všech pěti centrech. Někoho bavilo vyrábět Betlém, jiný raději lepil příklady na stromeček, stavěli jsme adventní kalendář a skládali slova z molitanových písmen. Při závěrečném hodnocení na koberci jsme se shodli, že nás centra aktivit bavila, protože jsme měli vedle sebe spolužáky a na úkol nikdo nebyl sám.