NOC S ANDERSENEM - přespávání ve třídě

V pondělí jsme se sešli večer ve škole. Začali jsme tím, že k večeři  přijela objednaná pizza, pak jsme si zahráli hry a pustili si některé pohádky od Hanse Christiana Andersena. Po setmění jsme museli v malých skupinkách jen s baterkou projít budovu školy a v různých místech byly nachystané úkoly. Bylo třeba velmi pečlivě číst, abychom vyluštili tajenku. Skrývala název jedné známé a trochu smutné Andersenovy pohádky. Po pohádkové cestě jsme si vybrali pohádkovou omalovánku,  a pak už do pyžamek, umýt, vyfotit a spát:)