DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ LIDSKÉ TĚLO (na motivy knihy Alenčin sen od polského neurovědce Jerzy Vetulaniho)

Abychom se lépe naučili vše o lidském těle, začali jsem trénovat divadlo a malovat k němu kulisy. Výsledkem bylo kratičké představení, kde se dívence Alence zdá sen o tom, jak se její orgány v těle chlubí tím, jak jsou důležité. Nakonec na scénu vstoupí mozek, který všechny uklidní a orgánům i Alence vysvětlí, jak je tělo  propojeno a vše musí fungovat dohromady.  Generálka proběhla před paní učitelkou angličtiny, a pak už jsme pozvali děti z 1., 2. a 3. třídy na naše vystoupení. Nakonec jsme pozvali i rodiče na pondělní odpoledne. Naše hraní se jim líbilo a ještě jsme spolu s rodiči vyrobili ozdobenou větvičku do sklenice s kamínky. Někdo rodičům ukázal i třídní knihovničku a něco jim přečetl, někdo si zase s rodiči či spolužáky zahrál stolní hry. Odpoledne se nám vydařilo.