Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Projektový den - Bioodpad se hromadí, kdopak si s ním poradí?

V pátek 22. 10. 2021 proběhl ve škole projektový den s názvem - "Bioodpad se hromadí, kdopak si s ním poradí?. Tento projekt si pro žáky 1. stupně připravila třída 5. B se svojí paní učitelkou Štěpánkou Kvasničkovou. Moc jim za celý den děkujeme. Zábavy a ponaučení bylo opravdu hodně. Skládali jsme křížovku s tajenkou, prohlédli jsme si spoustu zajímavých živočichů, kteří žijí v zemi a kompostu, naučili jsme se, co do kompostu patří a co ne a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o životě žížal. Na závěr jsme si vyrobili vlastní žížalovník a v hodině výtvarné výchovy si namalovali i vlastní kompost s žížalami. Den se opravdu moc vyvedl.