Program - "On"

V úterý 16.11. nás navštívila paní z Dramacentrum Bezejména, která si pro děti připravila preventivní program "ON". Program je zaměřen na prevenci xenofobie a vyčleňování. Jde o pohádku se zvířecími motivy, díky tomu, je program pro děti bezpečný. Zvířátka z lesa uvěří starému, skoro slepému vlkovi, že vlese viděl nebezpečného tvora. Bez ověření informací se natolik vyděsí, že se rozhodnou tvora zničit. Nakonec zjistí, že údajný tvor je něco úplně jiného. Program se nám moc líbil, děti skvěle spolupracovali a celý program si moc užili.