Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Tajuplná výprava s Diviznou 5

Po dlouhé odmlce jsme se opět vypravili do lesa, kam nás pozvala dopisem veverka Šmejdilka. Jaro bylo cítit ve vzduchu, všude zpívali ptáčci a les se zase probouzel k životu. Našli jsme mloka skvrnitého, pavoučka, ve vodě zase larvy jepice a obrovský slepenec žabích vajíček. Narazili jsme na sasanku hajní a blatouch bahenní. Zjistili jsme, že teplota vody i půdy je stejná a ještě poměrně nízká. Postavili jsme z karet i z přírodnin příběhy o narození  mláďat kuny, sovy, nového motýla a žáby. S Alešem, Mirkou a Tomášem z DIvizny jsem si celý program výborně užili.