ANIFILM VE 2. A

Ve čtvrtek a pátek se žáci 2. A vydali na festival animovaného filmu v Liberci. První den se ve festivalovém stanu u zámku pobavili u loutkového představení s názvem "Fimfárum". Viděli tedy dvě pohádky od pana Wericha - Fimfárum a Palečka. Na konci představení si mohli prohlédnout vyrobené loutky. Druhý den jsme zavítali na promítání ekologicky laděného filmu v Cinema City "Mimi a Líza - Zahrada". Ukázky i celý film byly nádherně výtvarně zpracované a měly krásné životní poslání. Dětem se akce moc líbily.