27. 5. Den dětí

V pátek 27.5.2022 jsme ve škole s předstihem oslavili Den dětí.

Bohužel nás zradilo počasí, takže kvůli dešti byly všechny soutěže přesunuty do budovy školy -  tělocvičen a chodby.

Žáci devátých tříd připravili pod vedením paní učitelky Jany Gajdošové pro děti z prvního stupně spoustu soutěží, díky kterým se děti pobavily, zasoutěžily si a ověřily svou šikovnost. Za zdolání jednotlivých úkolů děti získaly papírové „peníze“, za které pak nakupovaly sladkosti a různé drobnosti v obchůdku, kde prodávaly paní učitelky.

Ještě předtím jsme si po vyhlášení požárního poplachu všichni nacvičili rychlý přesun ze tříd před budovu školy a následně si děti mohly prohlédnout vybavení hasičského auta.