Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den v přírodě - Divizna

Dnešní den se žáci 1. A vydali do střediska ekologické výchovy na program "Haló, je tam někdo?" Program probíhal jak ve středisku, tak v blízkosti lesa pod velikým stromem. Děti se zábavnou formu seznámily se základními principy vzniku a vývoje života, které jsou společné rozmanitým organismům a zrcadlí se také v lidové kultuře a životě člověka. Žáci si také prohlédli vajíčka různých velikostí a barev, zahráli hry a vyrobili z přírodnin Plivníka. Někteří jej nechali v lese, ostatní si je odnesli domů. Ikdyž nám počasí moc nepřálo, velmi jsme si výlet užili.