1. dny ve škole

Školní rok jsme zahájili 1.9. Třída 1.A už čekala na své žáčky a rodiče. Slavnostně jsme se přivítali, předali drobné dárky a děti se podepsaly na společný arch, který nám zůstane na památku.

Druhý den jsme měli dvě společné hodiny. Proběhl "nezbytný " test na koronavirus, prohlédli jsme si penály, doplnili kufříky na výtvarnou výchovu a zahráli si hru na jména. Někteří žáci šli poprvé do družiny a na jiné čekali rodiče před školou.

V pátek byl seznamovací den v přírodě. Procházkou jsme prošli okolí školy, pohráli si na hřišti, kde si děti daly i svačinu a na školním hřišti jsme se setkali s dětmi ze školky (MŠ Barvířská). Děti si den užily, trochu víc jsme se poznali a budeme se těšit na další týden.

třídní učitelka Martina Langpaulová