Zůstane tu s námi

Projekt byl podpořen Libereckým krajem.

Název projektu „Zůstane tu s námi“, vychází z vize, aby strom, který byl desetiletí neoddělitelnou součástí historie naší školy a nyní byl pokácen, zůstal dále součástí naší zahrady. Bylo by skvělé kdyby s námi zůstal i když v jiných podobách, např. ve formě výchovně-vzdělávacích prvků. Všechny nové prvky vytvořené na naší zahradě budou méně či více tvořené z materiálu tohoto stromu.

Naším záměrem je vytvořit:
- broukoviště
- hmyzí hotel