Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Věda nás baví

z důvodu nedostatečného počtu přihlášených dětí jsme nuceni kroužek VĚDA NÁS BAVÍ na Vaší škole ZŠ Barvířská v tomto pololetí zavřít.
Tato situace nás mrzí a v tuto chvíli bychom Vám aspoň rádi nabídli možnost navštěvovat náš kroužek na jiné škole ve Vašem okolí. Školu si můžete vyhledat pomocí filtrů (městská část, den kroužku) ZDE.
Pokud si vyberete jinou školu, kontaktujte nás prosím na telefoním čísle 775 733 300.
Se školou zůstaneme i nadále v kontaktu a kroužek dětem nabídneme opět v novém školním roce.
V případě, že jste za kroužek již zaplatili, peníze Vám pošleme zpět na účet.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Tým VĚDA NÁS BAVÍ