Základní škola Liberec Barvířská

Třída 6.C

Rozvrh

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:
do:
7:55
8:40
8:50
9:35
9:55
10:40
10:50
11:35
11:45
12:30
12:40
13:25
13:35
14:20
14:35
15:15
15:25
16:10
Pondělí D Tv Tv Z Pč       
Úterý Čj Vv  Vv Aj      
Středa Sv Sv Čj Aj Inf  Ov      
Čtvrtek  D  M  Z Čj Hv  Aj      
Pátek Čj F Tv        

Třídní učitel: Mgr. Tomáš Vávra

Konzultační hodiny: úterý 13:30 - 14:30

E-mail: vavra@zs-barvirska.cz

Výchovná poradkyně: Mgr. Jana Pěničková

Konzultační hodiny: čtvrtek 8:50-9:35 nebo kdykoliv po telefonické domluvě

E-mail: penickova@zs-barvirska.cz

 

KVĚTEN:

1.-8.5. (st-st) státní svátky+ředitelské volno

15.5. (st) Fotografování třídy - 6.hod. místo Ov, fotba společná 35kč, skupinka 15kč (nepovinné)

16.5. (čt) 1.+2.h. matematika (viz. elŽK)

18.5. (so) Oslavy 60let školy od zahájení provozu. 8:30-12:00, vystoupení naší třídy,

22.5. (st) Anglické divadlo, malá tělocvična, 4.vyuč.hod, 50kč

23.5. (čt)  IQ Park, sraz v 8:45 před školou, věci na trénink dáme do šatny a vyrazíme. S sebou 100kč (pro jistotu, vstupné bude levnější), návrat pak na oběd do jídelny ve 12:30

24.5. (pá) Žákovský parlament, 7:00, Adam + Tomáš

31.5. (pá) Žákovský parlament, 7:00, Adam + Tomáš


Fotogalerie z oslav 60.let školy najdete na:

http://www.zs-barvirska.cz/fotogalerie/rocnik-2018-2019/oslavy-60-let-skoly-fotografie.html


Výsledky:

Florbal zákl.skupina 3.11.
1. místo postup (od nás Žitňan, Zítko, Olyšar J., Pozler)
Florbal semifinále 3.12. 4.místo v semifinálové skupině, nepostup

Futsal ZŠ / ŠkoFL7/ 1.kolo  - 29.11.

Futsal Pohár primátora 30.11.

Futsal ZŠ/ ŠkoFL7/ 2.kolo - 10.12.

Divizní finále sverní Čechy únor 2019

Mocca Cup - florbal 4.-6.tř. 10.-11.1.

Fotbalový turnaj ZŠ Vratislavice (21.6.)

Výhra nad Jablonec Mšeno a postup do dalšího kola.

2.místo (8 týmů) ve finále se ZŠ Lesní prohra po penaltách...

1.místo (4 týmy) postup do divizního finále severní Čechy

8.2. Krupka,2.místo ve skupině, vs. Teplice 5:4, vs. Děčín 0:2

6.místo (z 12 týmů)

?