Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Třída 2.B

PLÁN UČIVA PRO NEPŘÍTOMNÉ  OD 15. 4. DO 19. 4.

ČESKÝ JAZYK

PS 28 - 31, UČ 87 - 90, písanka

11- 16

ANGLICKÝ JAZYK

nemám informace od vyučující

PRVOUKA

DUBEN

24. 4. TŘÍDNÍ SCHŮZKY 16:30 pro ukrajinské žáky

25. 4. rádi bychom vás  vyzvali k účasti na meziškolní akci Socks Day Cílem této akce je podpořit kreativitu a individualitu žáků prostřednictvím výrazného a zábavného způsobu - ponožek!

Pravidla jsou jednoduchá: Každý účastník musí přijít s každou ponožkou jinou. Socks Day je jedinečná událost, která bude probíhat po celý den, a chceme, aby co nejvíce dětí přišlo do školy s každou ponožkou jinou. Tato akce není jen zábavnou událostí, ale také podporuje důležité hodnoty, jako jsou individualita, kreativita a přijetí odlišností. #být_odlišný_je_v_pohodě

25. 4. TŘÍDNÍ SCHŮZKY 17:00 pro ostatní žáky

30. 4. Jsme prima parta 5. část