ZLATÝ ŠTĚTEC (Plačková)

19.4. - ve čtvrtek - se žáci 6.A zúčastnili 27.ročníku výtvarné soutěže "Zlatý štětec".
Každým rokem vyšlou školy z Liberce a okolí své zástupce, aby si vyslechli zadání a měli pak 60 minut na ztvárnění tématu. Téma je tajné až do okamžiku zahájení soutěže. Teprve pak je možné zrealizovat nápad suchou křídou na plochu čtvrtky A2.
Letos byl tématem ŽIVOT V PRALESE.
Anička Muzikářová, Lenka Štrymplová a Jaroslav Polák se snažili o co nejlepší výkon. Nakonec Jaroslav Polák obsadil 4. místo v nejobsazenější kategorii 6. tříd.
Děkujeme dětem za reprezentaci!