Základní škola Liberec Barvířská

Zimní škola v přírodě 2008

ZIMNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ
20.1.2008 vyjely nejnižší ročníky (1.A, 2.B, 3.A) naší školy na zimní školu v přírodě.Všichni se těšili. Jeli do Příchovic, do stejného místa,kde lyžovali a bobovali vloni. Letos však zaútočila viróza a některé děti musely v horečkách odjet dřív domů. Mezi nima i Vašek, který skončil v nemocnici na operaci slepého střeva. Také počasí bylo nemilosrdné, silná obleva a déšť. Sjezdovka byla namrzlá a výcvik pro začátečníky byl riskantní. I jízdy na bobech byly rychlé jako blesk. Paní učitelky se snažily připravit doplňující program: návštěva sklárny a muzea skla v Harrachově, noční stezka odvahy,diskotéka,promítání filmu, pátrací závod...
Byly to hezké dny, ale jednu vadu na kráse měly: neustálé telefonování domů mobilními telefony.Kňourání,stěžování a stýskání nám zkazilo spoustu společných chvil.
Poučení: příští škola v přírodě bez mobilů !!!

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.