Základní škola Liberec Barvířská

Závody vyCOOLse (Marková)

ZÁVODY "vyCOOLse!"
Ve středu 26. května se naši sedmáci a osmáci zúčasnili štafetového triatlonového závodu "vyCOOL se!". V jízdě na kolečkových bruslích, na kole a v běhu soutěžilo za Barvířskou celkem pět chlapeckých a dvě dívčí družstva. Konkurence byla veliká, ale přesto se podařilo borcům ze 7.A vybojovat první místo v kategorii chlapců 6. a 7. tříd a to hlavně zásluhou Pítrmena, který byl na kole suverénně nejlepší. Trojice Petr Patrman, Luděk Černohorský a Janek Janků získala kromě diplomu i krásné ceny v podobě sportovního vybavení. Během dopoledního programu si také zájemci mohli vyzkoušet zajímavé doprovodné aktivity - skákací boty, bungee running, trampolínu, lukostřelbu, hru kriketu nebo chůzi na chůdách. Všichni se tedy dobře bavili i když zrovna nefandili závodícím spolužákům. Vítězům ještě jednou blahopřejeme!

Více fotek ve fotogalerii:

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.