ZÁKLADNÍ KOLO FUTSALOVÉ ŠKOLSKÉ LIGY STARŠÍCH ŽÁKŮ (Václav)

V úterý 14.11.2017 jsme pořádali základní kolo této celorepublikové futsalové soutěže. Jako vítězové minulého ročníku jsme chtěli i letos vstoupit do postupové soutěže úspěšně - a to se také povedlo! Po čtyřech výhrách ( ZŠ ČESKÝ DUB 6:0, ZŠ HEJNICE 8:1, ZŠ MOZARTOVA JABLONEC 2:0, GYMNÁZIUM FRÝDLANT 15:0) jsme bezpečně postoupili do dalšího kola. Střelecky se zadařilo především Ondřeji Valentovi  a Maxmiliánu Kytkovi (7 branek), které doplnili další úspěšní střelci - Jaromír Ježek (5 branek) a Honza Kašpar (4 branky).
SESTAVA: ČÁP, HAMPL, JEŽEK, KAŠPAR, KYTKA, PÁCALT, PAJKRT, PLECHATÝ, SAMEK, VALENTA, VIK, WINKLER