Základní škola Liberec Barvířská

Základní kolo florbalového turnaje-st. žáci 13.11.09

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉHO TURNAJE – STARŠÍ ŽÁCI
V pátek 13.11.2009 jsme uspořádali v naší hale základní kolo florbalové soutěže starších žáků. Dostavili se pouze tři školy, proto byl turnaj rychleji odehrán. V prvním zápase jsme měli velké problémy se ZŠ TGM HRÁDEK NAD NISOU.
V poločase jsme prohrávali 1:0, ale druhou půlí jsme vše dohnali a zápas otočili – výsledkem bylo naše vítězství 6:2. Druhý zápas byl již v naší režii a to potvrdil i výsledek – 9:1. Postupujeme tedy do dalšího kola a jsme zvědaví, jak si povedeme tam.
Nejlepším naším střelcem byl TOMÁŠ BULÍŘ se 3 brankami.
SESTAVA: BLÁHA, NEGRU, ŠKODA, ČEŘOVSKÝ, BULÍŘ BARAC, SKOLODA, SONNTAG, KOLÁŘ, KAISER, DRAŠNER

 

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.