Základní škola Liberec Barvířská

Základní kolo florbalové soutěže 4.-5.tř.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE 4.-5. TŘÍD
V pátek 21.1.2008 se na naší škole konal další florbalový turnaj – tentokrát se jednalo o ty nejmladší, tedy o 4.-5. třídu. Ve skupině jsme se museli utkat s těmito týmy: ZŠ VRCHLICKÉHO, ZŠ VESEC  a ZŠ OSTAŠOV. Všechny týmy jsme dokázali porazit a otevřeli si  postup do dalšího kola. První jmenovanou školu jsme porazili 5:2, Vesec 9:0 a Ostašov 5:0. Z výsledků je patrné, že jsme inkasovali pouze dvě branky – a to díky naší jistotě mezi tyčemi – Bendíkovi. Střelecky se dařilo hlavně triu  ŽELEZNÝ – ČERNOHORSKÝ –KOS, keří vsítili naprostou většinu našich branek. Sečteno a podtrženo – postupujeme do dalšího kola na ZŠ Lesní z prvního místa!!!

Exkurze nejen za motýly (Húsková)

Ve čtvrtek 21.6. se žáci 7.A vypravili v doprovodu paní učitelky Húskové vlakem do Žitavy.

Oslavy řeky Nisy (Plačková)

Diskuse se zástupci vodních skautů Flotila, vedla k nápadu, že žáci ZŠ Barvířská k festivalu aktivně přispějí a uklidí kousek břehu nedaleko školy.