Základní škola Liberec Barvířská

Vzpomínáme na Školu v přírodě - 1.A, 3.A

VZPOMÍNÁME NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ 
Ve dnech 20.5.-25.5.2007 jsme se my - žáci 3.A spolu  s žáky z 1.A zúčastnili školy v přírodě, která se tentokrát konala v obci Krásná v Jizerských horách. Jméno obce předznamenalo i to, jak nám tam bude - ubytováni jsme byli v krásném penzionu, chutnalo nám (měli jsme i vdolky), příroda kolem nás byla také krásná, krásný byl i výlet.
Paní učitelka Vančišinová s paní vychovatelkou Suskovou si připravily program plný her a zábavy a výletů (hra Superman, kamínková hra, dárky od ptáka Noha, výlet do Pěnčína na kozí farmu, cestování vláčkem) - takže jsme se vůbec nenudili a týden utekl jako voda. Společníka nám dělala Nessinka - dlouhosrstý jezevčík paní učitelky, který nám pomáhal zahánět smutek po našich zvířecích kamarádech, které jsme nechali doma.
Moc se nám tam líbilo, ale všude dobře - doma nejlíp.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Exkurze nejen za motýly (Húsková)

Ve čtvrtek 21.6. se žáci 7.A vypravili v doprovodu paní učitelky Húskové vlakem do Žitavy.

Oslavy řeky Nisy (Plačková)

Diskuse se zástupci vodních skautů Flotila, vedla k nápadu, že žáci ZŠ Barvířská k festivalu aktivně přispějí a uklidí kousek břehu nedaleko školy.