Základní škola Liberec Barvířská

Výtvarný program v galerii (Marková)

VÝTVARNÝ PROGRAM V GALERII
Ve čtvrtek 10.6. se 7.A vydala do Oblastní galerie, kde si žáci nejen prohlédli současnou výstavu, ale zejména si mohli vyzkoušet netradiční výtvarné techniky. K dispozici bylo mnoho materiálu a všichni se s chutí zúčastnili tvoření. V první části si připravili podklad malbou a otisky rozličných předmětů a potom svá díla venku dotvořili nástřikem sprejů různých barev. Zejména tato poslední technika některé jedince velmi zaujala - doufejme ale, že svou fantazii budou i nadále ztvárňovat jen na papíře...

Všechny fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Galerie1062010#

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.