Základní škola Liberec Barvířská

Vybíjená Preventan cup a finále ve florbalu

VYBÍJENÁ PREVETAN CUP a FINÁLE VE FLORBALU 4.-5. TŘÍDY
V úterý 18.3.2008 se naši žáci ze 4. a 5. třídy zúčastnili kvalifikačního kola ve vybíjené. Ačkoli se snažili jak jen mohli, obsadili nakonec až 4. místo.
Smůla kluky provázela bohužel i na finále florbalu, který se konal o den později 19.3.2008. Výkonnost všech družstev byla velice vyrovnaná a výsledky překvapily nejednoho diváka. Bohužel, nakonec nás bramborová medaile podobně jako v úterý neminula. Domů se nám odcházelo nelehce, ale těšil nás fakt, že jsme alespoň 4. nejlepším florbalovým týmem v Liberci.

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.