Vybíjená 8.3.2017 (Vávra)

Ve středu 8.3. naše smíšené družstvo ze 4.a 5.tříd sehrálo turnaj ve vybíjené. Jen těsně nám unikl postup do semifinále… Bilance všech škol byla jedna prohra a jedna výhra. Proto o postupu rozhodl až větší počet vybitých hráčů….
Z postupu se radovala ZŠ Ostašov, na druhém místě skončila naše škola a třetí skončila ZŠ Husova.
Všem žákům děkujeme za příkladnou bojovnost, týmový duch a bezva reprezentaci naší školy.
Sestava: Jansa, Lopatka, Muzikářová, Ondová, Průša, Vorlíček, Matouš, Olyšar, Kocour, Kovařík, Sládek