Základní škola Liberec Barvířská

Vybíjená 7.5.2010 (Sakařová)

VYBÍJENÁ NA BARVÍRNĚ
Dne 7.5.2010 se naše škola zúčastnila turnaje ve vybíjené, který se uskutečnil ve velké tělocvičně. Spolu s námi se o vítězství snažily i školy: ZŠ Česká, Oblačná, Chrastava a  Švermova. Se soupeři si nejlépe poradila ZŠ Česká, která nebyla nikým poražena. Náš tým si vedl dobře, až do zápasu o 2.místo se ZŠ Oblačná. Nejspíš pod vlivem stresu jsme se v prvním poločase nechali téměř všichni vybít. Druhý poločas byl sice vyrovnaný, ale ztrátu se nám nepodařilo dohnat. V závěru jsme skončili na pěkném 3.místě. O které se zasloužili: A. Mrhalová, A. Plodková, P. Belatka, Ch. Benc, J. Culek, L.Černohorský, J. Janků, P. Kos, A. Král, J. Kraus, P. Patrman, J. Šámal a J.Vlas.
Celkové umístění dopadlo následovně: 1.místo – ZŠ Česká, 2.místo – ZŠ Oblačná, 3.místo – ZŠ Barvířská, 4.místo – ZŠ Chrastava, 5.místo – ZŠ Švermova.

Zvláštní poděkování za pomoc při organizování pro K. Škodu  a T. Drešnara.

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.