Základní škola Liberec Barvířská

Vybíjená 6. - 7. tříd

VYBÍJENÁ 6.–7. TŘÍD
V úterý 27.2.07 sehráli u nás ve škole kluci ze 7.B turnaj 6. a 7. tříd ve vybíjené. Do naší skupiny nám los přidělil ZŠ Hodkovice, Vratislavice a Husovu. V 8:40 bylo jasné, že tým z Husovky nedorazí, a tak byl boj o postup do semifinále pro všechny tři týmy tak trochu usnadněn.
Systémem každý s každým 2 x 7 minut čekaly všechny tři družstva 2 zápasy. K tomu prvnímu nastoupila Barvírna s Hodkovicemi a ukázkovou hrou poslala za 14 minut 14 soupeřových hráčů do zámezí ke kapitánovi. Druhý zápas sehráli Vratislavice s Hodkovicemi 13:12. K poslednímu zápasu nastoupili naši kluci proti Vratislavicím. Protože již Vratislavice jednou prohráli, mysleli jsme, že bude hračka je porazit. Ale chyba. První půli jsme suveréně prohráli o 3 vybité! Bylo na čase začít zase hrát. Druhá půle už byla v naší režii, vybouchali jsme je všechny za 5,12 min. A postup byl náš!

Hráči: Divišáci, Milerka. Kóša, Méča, Čápik, Trnčí, Jány, Kopa, Frýbič,  Pourek a Šulcik. (7.B)

Exkurze do Drážďan (Húsková)

Ve středu 13.12. se 21 žáků vybraných ze 7.B a 9.A v doprovodu paní učitelky Húskové a Markové vypravilo vlakem do Drážďan.

Spolupráce se společností Jablotron (Pěničková)

Naší školu oslovila nedávno s nabídkou spolupráce společnost Jablotron Alarms a.s.