Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce v předvánočním čase proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna. V sobotu 9. prosince 2017 se učebny na 1. patře proměnily v malé dílničky na výrobu dárků a vánočních dekorací.  Výroba dárků byla již od deváté hodiny v plném proudu. V tomto roce se hodně tvořilo z papíru - přáníčky, andílci, také došlo ke zdobení perníčků (což je velmi oblíbená dílnička), výrobě svícínků, pletení čepiček a dalších drobností, které potěší:.-). Bylo z čeho si vybrat. Všem vyučujícím i pomocníkům děkujeme a také paní vychovatelkám za přípravu občerstvení v kavárničce.