Základní škola Liberec Barvířská

Vánoce na statku - 4.B a ŠD

VÁNOCE NA STATKU
5.12. Vánoce na statku byla jedna z vánočních akcí, které se zúčastnili žáci 4.B a školní družiny. V areálu Ekocentra Oldřichov v Hájích si děti vyráběly drobné dárky z přírodních materiálů, nakoupily spoustu dárečků a shlédly pohádku O nepořádném křečkovi. Shlédly nejen ukázku výroby vinutých perel, ale samy perly pod odborným vyráběly. Radost si užívaly u koček a prasnice Edy, u koz, oveček i koní.
Byl to nádherný sobotní den v adventním čase. Děti si zaslouží pochvalu za ukázněnost a pěkné chování.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.