Základní škola Liberec Barvířská

Valentýn a Valentýnka v ŠD

VALENTÝN A VALENTÝNKA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
Jako každý rok jsme se všichni těšili na souboj o valentýnskou korunu. Nejvyšší počet papírových srdíček umožnil postup do finálového kola, přesně v den Sv. Valentýna. Nebylo to lehké soupeření a soutěžící nás všechny museli přesvědčit o své dokonalosti. Ve finálovém kole spolu soupeřila tato děvčata: Meierová Anička, Fencková Barborka, Vaneska a Gabča Trojanovy a Natálka Krausová odstoupila. Za pánský tým bojovali: Mečíř Matěj, Stoklásek Lukáš, Šůma Pepa a Belák Ondra.
Valentýnskou korunu převzali Fencková Barborka a Šůma Pepa. Oba se stali vítězi finálového kola a nesou si titul „ Valentýnka a Valentýn pro rok 2008.“ Gratulujeme.

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.