Základní škola Liberec Barvířská

Umění být nahlas

UMĚNÍ BÝT NAHLAS 
V pondělí 20.4.2009 žáci 3.B opět pracovali ve výtvarném programu Oblastní galerie v Liberci nazvaném UMĚNÍ BÝT NAHLAS. Ačkoli jsem se domnívala, že pro naše děti být nahlas není vůbec žádné umění, musím svůj názor změnit. V průběhu  workshopu  vyrobili předměty a objekty, které cinkaly bzučily, hlomozily, chrastily… 
To se za námi otočilo lidí, když jsme se se všemi těmi podivnými nástroji vraceli zpět do školy. Ještě během  přestávek vznikaly hudební skupiny a dokonce jsme slyšeli už první skladbu před třídním publikem.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.