Základní škola Liberec Barvířská

Turnaj ve florbalu mladších žáků - 14.1.08

TURNAJ VE FLORBALU MLADŠÍCH ŽÁKŮ
V pondělí 14. ledna 2008 vyvrcholil školní turnaj ve florbalu mladších žáků závěrečnými zápasy  o umístění. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev. V utkání o 3. místo svedli mezi sebou bitvu Bufeťáci (6.tř.) a Drsňáci (5.tř.). Z vyrovnaného souboje vyšli lépe Drsňáci, kteří svého soupeře porazili 3:1. Za vítěze góly stříleli Janků, Železný a Šámal.Bufeťáci upravili výsledek brankou Kanaloše.
V boji o prvenství v turnaji na sebe narazili družstva Crazy Boys (6.tř.) a Lemplové (7.tř.). Lemplové se od začátku do soupeře „zakousli“ a brzy se ujali vedení. Svůj náskok postupně zvyšovali a až v závěru povolili soupeři zkorigoval konečný stav. Lemplové svého soupeře jednoznačně přehráli 11:4 a zaslouženě v celém turnaji zvítězili. Střelci branek: Jícha 4, Sál Jiří 3, Skoloda 2 a Drašner 2. Za poražené vsítil čtyři branky Horňák.
Vítězné družstvo Lemplové hráli v sestavě: Čeřovský, Drašner, Jícha, Sál Jiří a Skoloda.
BLAHOPŘEJEME !!!

Konečné pořadí:
1. Lemplové
2. Crazy Boys
3. Drsňáci

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.