Základní škola Liberec Barvířská

Tříkrálová sbírka školní družiny

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA VĚNOVANÁ OPUŠTĚNÝM ZVÍŘATUM
Dramatický sbor Barvínci  pozval 7. ledna 2008 rodiče a všechny své příznivce na představení. Barvínci se pochlubili zdramatizovanou  pohádkou z knihy „Popletená pohádka“.
Prvním impulsem darovat dárky opuštěným zvířatům byl jejich svátek a to 4. října. Tehdy jsme přinesli čtyřnohým kamarádům spousty dobrot a slíbili, že na ně o Vánocích nezapomeneme. A tak díky Tříkrálové sbírce můžeme opět Útulek pro opuštěná zvířata navštívit a donést jim slíbené dobroty.

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.