Tříkrálová nadílka ve školní družině (Novotná)

Každoročně ukončují vánoční čas Tři králové. U nás je to loučení s vánoční atmosférou ale veselé, protože jejich příchod znamená královskou nadílkou pro všechna oddělení školní družiny. A tak tomu bylo i letos.
V úvodu jsme s dětmi zavzpomínali na období adventu, příchodu Josefa a Marie do Betléma a narození Ježíška. Vyprávěli jsme si o příchodu tří mudrců, kteří se chtěli poklonit narozenému Ježíškovi.
A  pak už nastala ta slavnostní chvíle, kdy opravdu přišli. Tři králové a s nimi i nadílka. A byla bohatá!
Těšíme se tedy z nových společenských her, tužek, pastelek, panenek, stavebnic, kuchyňského nádobí, kuchyňky a řady dalších věcí.