Základní škola Liberec Barvířská

Třídění odpadu - beseda

TŘÍDĚNÍ ODPADU
Dne 24.4.2009 se třídy 7.A , 8.A účastnily přednášky o třídění odpadu. Přednáška obsahovala nejnovější informace o správném třídění domácího odpadu, praktické ukázky výrobků z recyklovaných materiálů, možnosti zpracování i výroby. Na závěr si žáci napsali malý test o deseti otázkách, jen tak pro kontrolu, zda někdo náhodou neposlouchal. Zaznělo zde i několik snadno zapamatovatelných hitů (např.: že v roce 2030 by povrch Země mohl být do 8 m pokryt PET lahvemi). Přednáška se všem moc líbila a určitě se všichni zamyslí nad tříděním odpadu.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.