Základní škola Liberec Barvířská

Štola 25.2.2010 (Plachá)

ŠTOLA
25.2.10 Žáci 4.B navštívili interaktivní expozici “ ŠTOLA“ v libereckém iQParku. Návštěva byla spojena s lektorským programem zaměřeným na horniny a naleziště různých hornin nejen na Liberecku ale v celé ČR. Program nebyl vybrán náhodně, navazuje totiž na učivo přírodovědy: Horniny a nerosty.
Po první části  lektorského programu následovala samostatná práce, která přivedla žáky do imitace podzemní štoly s řadou hornických artefaktů a k interaktivní mapě nerostného bohatství České republiky.  Za vědomosti je pochválili lektoři a za kázeň paní učitelka Míla. Zbytek času patřil radostem mezi ostatními exponáty. Zasloužili si to.

Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.