Základní škola Liberec Barvířská

Štola 25.2.2010 (Plachá)

ŠTOLA
25.2.10 Žáci 4.B navštívili interaktivní expozici “ ŠTOLA“ v libereckém iQParku. Návštěva byla spojena s lektorským programem zaměřeným na horniny a naleziště různých hornin nejen na Liberecku ale v celé ČR. Program nebyl vybrán náhodně, navazuje totiž na učivo přírodovědy: Horniny a nerosty.
Po první části  lektorského programu následovala samostatná práce, která přivedla žáky do imitace podzemní štoly s řadou hornických artefaktů a k interaktivní mapě nerostného bohatství České republiky.  Za vědomosti je pochválili lektoři a za kázeň paní učitelka Míla. Zbytek času patřil radostem mezi ostatními exponáty. Zasloužili si to.

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.