Základní škola Liberec Barvířská

Sportovní den pro MŠ (Gajdošová)

Dne 17.9.2019 se konal každoroční Sportovní den pro mateřské školky z okolí. Letos se této akce  zúčastnilo 5 mateřinek - MŠ Matoušova, MŠ V Zahradě, MŠ Srdíčko, MŠ Rolnička a naše MŠ Barvířská.
Děti si prošly labyrintem osmi stanovišť, kterými je provedli klauni - naši deváťáci. Mohly si vyzkoušet základy florbalu, střelbu míčky či papírovými koulemi, zaskákat si panáka, prolézt opičí dráhu, postavit věž z cihel  nebo si zazávodit v pytlích.
Celé dopoledne proběhlo v žertovné náladě, za což velikánský dík patří hlavně dětem, jejich paní učitelkám a určitě našim deváťákům.
Těšíme se na příští rok, až se k nám děti opět vrátí, třeba už jako prvňáčci.