Základní škola Liberec Barvířská

Sportovní den pro mateřské školy (Plačková)

V úterý 19. září 2015 se na naší škole uskutečnil již tradiční „Sportovní den pro mateřské školy“.

Dorazily děti ze školek z blízkého okolí - MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova, MŠ Srdíčko a domácí MŠ Barvířská.
Pro děti to bylo dopoledne plné soutěží a sportovních disciplín, které probíhaly v našich dvou tělocvičnách. Celkem bylo 7 stanovišť. :-) Malí předškoláci překonávali opičí dráhy, probíhali slalomy, plnili úkoly s míčem (házení i kopání na cíl)... Bylo vidět, jak si svůj sportovní den užívají a mají radost z každého splněného úkolu. Školou se ozývalo mohutné povzbuzování. Odměnou byla pro všechny nejen malá sladkost, ale i radost z toho, co všechno dokázali.

Fotografie dokládají, že se vše vydařilo na jedničku.
Už teď se těšíme na další společné akce s budoucími prvňáčky!

Sportovní den pro mateřské školy (Plačková) Sportovní den pro mateřské školy (Plačková) Sportovní den pro mateřské školy (Plačková) Sportovní den pro mateřské školy (Plačková)

Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.