Základní škola Liberec Barvířská

Sportovní den pro mateřské školy (Plačková)

V úterý 19. září 2015 se na naší škole uskutečnil již tradiční „Sportovní den pro mateřské školy“.

Dorazily děti ze školek z blízkého okolí - MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova, MŠ Srdíčko a domácí MŠ Barvířská.
Pro děti to bylo dopoledne plné soutěží a sportovních disciplín, které probíhaly v našich dvou tělocvičnách. Celkem bylo 7 stanovišť. :-) Malí předškoláci překonávali opičí dráhy, probíhali slalomy, plnili úkoly s míčem (házení i kopání na cíl)... Bylo vidět, jak si svůj sportovní den užívají a mají radost z každého splněného úkolu. Školou se ozývalo mohutné povzbuzování. Odměnou byla pro všechny nejen malá sladkost, ale i radost z toho, co všechno dokázali.

Fotografie dokládají, že se vše vydařilo na jedničku.
Už teď se těšíme na další společné akce s budoucími prvňáčky!

Sportovní den pro mateřské školy (Plačková) Sportovní den pro mateřské školy (Plačková) Sportovní den pro mateřské školy (Plačková) Sportovní den pro mateřské školy (Plačková)

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.