Společné hory (Mrákotová)

Ve čtvrtek 10.5.2018 se opět vydávájí děti ze 3.B a 4.B do Polska, aby se zapojily do polsko - českého projektu "Společné hory". Druhé setkání se uskutečnilo v městečku Swieradow Zdroj. Zavítaly do ekologického centra a zapojily se do programu"Od semínka ke stromu".Děti si vyzkoušely  sázení stromků a prohlédly si lesní školku. Odpoledne je čekala beseda se členy horské služby a přednáška o bezpečném pobytu v horách i o poskytování první pomoci. Den děti zakončily výšlapem do Jizerských hor. Čas strávený ve společnosti polských přátel se všem líbil.