Základní škola Liberec Barvířská

Školní výlet 7.A (Marková)

ŠKOLNÍ VÝLET 7.A - Malá Skála
V pondělí a úterý 24. - 25. 5. 2010 si sedmáci užívali svůj letošní školní výlet. První den místo ve školních lavicích seděli v raftech při splutí dvacetikilometrového úseku Jizery od Spálova do Dolánek u Turnova a poté je čekal náročný pochod do kempu na Malou Skálu, takže zabrat dostaly ruce i nohy. Cestou několikrát zmokli a také trochu zabloudili, což se nestalo poprvé, takže paní učitelka má k Vánocům slíbenou navigaci GPS :-). Druhý den, po přenocování v chatkách v kempu, se vydali na výlet na blízké hrady Vranov a Frýdštejn. Cesta vedla krásnou krajinou a počasí bylo mnohem lepší, takže tento výlet měl větší úspěch než hororová cesta z Dolánek. Ve volném čase si v kempu ještě stačili zahrát fotbal i jiné hry. V úterý odpoledne pak výletní idylka skončila a rychlík všechny dopravil zpět do Liberce. Maminky se určitě podivily tunám mokrého a zabláceného oblečení, ale výlet stál za to!

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.