Základní škola Liberec Barvířská

Školní florbalový turnaj

ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ
V období od listopadu do Vánoc bude na naší škole probíhat školní florbalový turnaj. Byl rozdělen do kategorií 4.-5., 6.-7. a 8.-9.tříd. Vyvrcholení turnaje, tj. finálové zápasy by měly proběhnout v posledním předvánočním týdnu. Všechny zápasy proběhnou po dohodě s vedoucími jednotlivých kategorií.

Školní florbalový turnaj 4.-5. tříd
V kategorii 4.-5.tříd se utvořily pouze dvě mužstva, takže se hrál jediný zápas a vítěz tohoto zápasu postupuje do turnaje 6.-7. tříd tak, aby měl možnost porovnat síly s více soupeři. Zápas se odehrál ve středu 25.11.2009 od 13,30 ve velké tělocvičně s níže uvedeným výsledkem.
Comeback – Popelnice       13 : 0
Comeback: Barac, Resl, Šůma (všichni 5.A), Daněk, Mečíř (4.A)
Popelnice: Plechatý, Honc, Zeman, Borovik, Diltchev (všichni 4.A)

Zápas se stal nakonec jednoznačnou záležitostí vítězů, i když v počátku zápasu družstvo Popelnice dlouho odolávalo. Nejlepším střelcem a i hráčem zápasu se stal Patrik Resl (5.A).

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.