Základní škola Liberec Barvířská

Škola v přírodě 2008 - Benecko

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - BENECKO
V pondělí 16.6.2008 vyjeli žáci 1.A, 2.B a 3.A na letní školu v přírodě. Překrásný penzion v podhůří Krkonoš přivítal děti deštivým počasím, které ale netrvalo dlouho. Čistý vzduch, bazén s modrou vodou, sportování na hřišti a výlety do okolí byly zárukou úspěšného a radostného pobytu.
Noční stezka odvahy, diskotéka, opékání buřtů, jízda na huculských  koních a zajímavé soutěže obohacovaly pobyt v krásném prostředí. Všechny děti si zaslouží pochvalu za dobré chování a některé i za statečnost, s kterou snášely odloučení od rodičů.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.